עורכי דין מקרקעין בתל אביב

במה עוסק עורך דין מקרקעין בתל אביב

עורך דין מקרקעין בתל אביב עוסק במגוון רחב של תחומים ומספק ללקוחות מענה משפטי שירותים עבור שלל מטרות וצרכים. בין היתר, עורכי דין מקרקעין בתל אביב מלווים עסקאות נדל”ן לסוגיהן המבוצעות באזור העיר, וכן יזמים ודיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית לרבות כל הקשור לתמ”א 38, ויעוץ במיסוי מקרקעין ועוד נושאים רלוונטיים לפרויקט הנדל”ן.

ליווי בפרויקטי התחדשות עירונית

ברחבי תל אביב מבוצעים פרויקטים רבים של התחדשות עירונית לסוגיה, כגון פרויקטים של פינוי בינוי ועסקאות תמ”א 38 מסוגים שונים. עורכי דין מקרקעין תל אביב מלווים ומייעצים בעסקאות אלו ומעניקים מעטפת משפטית לדיירים וליזמים. בין היתר ניתן ליווי וייצוג מול רשויות התכנון, המערכת הבנקאית, במקרים של דיירים סרבנים, מול רשויות המס, בעריכת החוזה בין הקבלן לדיירים, ועוד.

ייעוץ בכל הקשור למיסוי מקרקעין

בעסקאות נדל”ן לסוגיהם מעורבים מיסים מסוגים שונים, ובפרט מס השבח והיטל ההשבחה שמוטלים על המוכר, ומס הרכישה שמוטל על הקונה. מדובר בסוגיות מיסוי מורכבות הכוללות לא פעם מדרגות מס, הקלות ואף פטורים. עורכי דין מקרקעין בתל אביב פורשים בפני לקוחותיהם את חבות המס הצפויה, מאתרים דרכים יצירתיות להקטנתה במידת האפשר, ומסבירים את ההשלכות לגבי עסקת הנדל”ן. כך יכול הלקוח להבין את מידת הכדאיות של העסקה ולהוציא את הטוב ביותר מההזדמנות הנדל”ן.

ליווי משפטי בעסקאות נדל”ן

עורך דין מקרקעין תל אביב מטפל בעסקאות נדל”ן מכל הסוגים ומעניק מעטפת משפטית מלאה לשלביהן השונים. כך למשל, הליווי, הייעוץ והייצוג ניתנים בעסקאות קומבינציה, עסקאות יזמות, קבוצות רכישה, הרחבות ביישובים, קניות ומכירות של דירות מקבלן ומיד שנייה וכיוצא בזאת. עורך דין מקרקעין בתל אביב מלווה את הלקוח ומספק מענה לצרכים משפטיים שונים של העסקה, כגון עריכת חוזי מכר, טיפול בנושא של היטלי השבחה והתנגדויות, ניהול נכסים, טיפול העתירות מנהליות, טיפול בעררים, וכדומה. שירותים אלו ניתנים על ידי עורך הדין ללקוחות מגוונים, ביניהם קבלנים, יזמים, אנשי עסקים, חברות נדל”ן ואנשים פרטיים.

המעוניינים בקבלת ליווי משפטי מטעם עורך דין מקרקעין בתל אביב מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 03-7161515.

אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו /או מקיף ו/או עדכני, והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

שתפו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

מאמרים נוספים

מאמרים פופולריים

כמה עולה הליך חדלות פירעון? כמה עולה פשיטת רגל?

חידוש הליך פשיטת רגל שבוטל

הליך פשיטת הרגל חזר וככל שהחייב ישלם את היתרה – יהיה חופשי מחובות! כידוע, אבן היסוד בהליך של פשיטת רגל / הליך חדלות פירעון הוא

סכסוכי שכנים ודיירים בבית משותף עו"ד ירון אילון

סכסוכי שכנים ודיירים בבית משותף

בדרך כלל, איננו בוחרים את השכנים שלנו והם "נכפים" עלינו באופן אקראי עקב עצם עובדת המגורים. לעיתים, יחסי השכנות יכולים להימשך שנים לא מעטות, בקרבה

צריכים חוות דעת? רוצים להתייעץ?

צרו איתנו קשר

משרד בעל מומחיות ייחודית בייצוג משפטי בתחומי הנגישות ושוויון זכויות אנשים עם מוגבלויות וכן בתחומי המשפט המסחרי והזכיינות.